Mooi hotel, vriendelijk personeel. Hotel was schoon. Kregen eerst een kamer zonder uitzicht, maar dag erna een kamer met uitzicht op times square
Max (°C)
Min (°C)
|
Monday
20-3
Helder/Zonnig
![]() |
Tuesday
21-3
Helder/Zonnig
![]() |
Wednesday
22-3
Bewolkt
![]() |
Thursday
23-3
Regenbui
![]() |
Friday
24-3
Regen
![]() |
Saturday
25-3
Regen
![]() |
Sunday
26-3
Regenbui
![]() |
Op deze pagina vind je informatie over Hotel Novotel New York in New York, New York.
Vakantiepanel.nl heeft 38 vakantie beoordelingen Novotel New York.
Lees wat andere vakantiegangers en experts van Hotel Novotel New York vinden en ga goed voorbereid op vakantie! Per reisgezelschap hebben we een overzicht gemaakt hoe hoog Hotel Novotel New York scoort:
Behalve de vakantiebeoordelingen Novotel New York vind je op deze pagina ook eventuele foto’s Novotel New York en het actuele weer New York. Bekijk hier ook andere Hotels New York of Hotels New York. Op de pagina van New York vind je vakantiebeoordelingen New York en andere informatie over deze bestemming.
Wil jij een vakantie beoordeling Novotel New York achterlaten? Maak hier dan direct een vakantie beoordeling Novotel New York!
Houdt borg goed in de gaten Hotel reserveerde 4 bedragen van in totaal $1500 op creditcard. Kwam goed na 7 dagen.
Als het regent kan je een gratis paraplu krijgen bij de receptie. Wij hadden zo laag mogelijk geboekt maar kregen wegens de verbouwing van de lager gelegen etages een kamer op de 33e verdieping wat een prachtig uitzicht opleverde op de Hudson River hierdoor was mijn hoogtevrees snel verdwenen. Je komt eerst in de lobby op de 5e etage en gaat dan via de receptie naar de hoger gelegen etages,het kan gebeuren dat je een zogenaamde stoplift hebt die meerdere malen stopt ook wegens de verbouwing Als je en taxi wilt aanhouden dien je er op te letten dat het.dak lampje aan is want anders rijdt hij door omdat er al passagiers aanwezig zijn,Bij de terugreis naar de luchthaven kan je beter gebruik maken van de shuttleservice dit kan bij de receptie besproken worden omdat de meeste taxi's die voorbij rijden bezet zijn zodat je niet zo makkelijk naar de luchthaven(s) kunt komen vooral als de naderende inchecktijd nijpend wordt.
Vraag naar een kamer op een hoge etage, zodat je een schitterend uitzicht hebt. Op de dag van vertrek is het mogelijk om je koffers in het hotel te laten tot de tijd dat je daadwerkelijk vertrekt, dit wordt keurig verzocht. Kosten $1,- per koffer. Prima, volgens ons
Wij hebben fietsen gehuurd, geweldig! Op zondag fietsen door een autoloos Central park. Natuurlijk in Madisons Square Garden naar een basketbalwedstrijd gekeken.verder alle mooie gebouwen bezocht zoals Empire State Building, Rockefeller Center Chrysler building. Little China en Little Italy bezocht.met de boot naar Staten Island. In een woord New York in novotel is een FEEST!
Als je naar Novotel Times Square gaat, dan verblijf je op een uitermate prettige en lekker drukke locatie. Het hotel zelf is middenklasse, wat mij betreft niet meer dan 3 sterren waard. Verwacht voor je geld niet al teveel dan komt het zeker goed. Houd je niet van verblijven in de drukte, dan kun je beter geen hotel op Times Square boeken. Wij vonden dit wel zo leuk aangezien we voor het eerst in New York waren.
Je kunt eenvoudig je favoriete accommodaties en bestemmingen bewaren. Interessante accommodatie of bestemming gevonden? Klik dan op bewaren. Vanuit je persoonlijke pagina kun je ze dan één voor één bekijken.