zeer eenvoudig hotel, heel geschikt voor gezinnen met kleine kinderen
De appartementen zijn eenvoudig, maar schoon.
Het personeel is vriendelijk.
Wat ergert is dat er veelvuldig geen warm (douche)water beschikbaar is. (in ons geval 6 van de 12 dagen van verblijf).
Het zwembad is klein en het water niet al te fris.
Het ontbijtbuffet is uitgebreid en goed van kwaliteit. Voor de overige maaltijden is het hotel echter geen aanrader.
6.1
5.0
7.0
5.0
6.0
6.0
7.0
7.0
6.0
Geplaatst: 23 oktober 2011
Naam:
B. Nieuwenhuizen, 62 jaar
Woonplaats:
Woudrichem
Reisgezelschap:
Met partner (ouder dan 50 jaar)
Reisperiode:
september 2011
goed appartement, wel oud, denk aan scharnieren, t.v. verroeste koelkast
Bij Aankomst lang zoeken naar juiste nr. app.
er zaten veel mieren. Vieze badkamer.
7.3
7.0
8.0
7.0
7.0
8.0
7.0
7.0
7.0
Geplaatst: 28 september 2011
Naam:
Nienke, 32 jaar
Woonplaats:
Zuischermer
Reisgezelschap:
Met partner (25 - 50 jaar)
Reisperiode:
september 2011
eenvoudig complex, schoon en met een goede ligging!
Sommige vertrekken in het appartement is aan vervanging toe (badkamer, keuken).. voegen laten los, schimmel in voegen, scheuren in tegels. keukeninventaris was minimaal. Verder is het een eenvoudig appartement maar wel schoon!
7.2
8.0
9.0
7.0
7.0
5.0
9.0
6.0
7.0
7.0
Geplaatst: 25 september 2011
Naam:
Roy, 30 jaar
Woonplaats:
Wormer
Reisgezelschap:
Met het gezin (0 - 4 jaar)
Reisperiode:
september 2011
leuk appartement en geweldige locatie.
Een wat gedateerde kamer, maar wel met het broodnodige.
Alleen jammer dat het water om te douchen koud/lauw was, is niet handig met een kleintje.
De mieren overlast is niet zo prettig, je moet erg opletten met etenswaar.
De ligging is fantastisch zo in het centrum en een gezellig haventje.
Er is leuke animatie, en de zwembaden zijn goed.
6.9
7.0
9.0
7.0
6.0
6.0
7.0
7.0
6.0
7.0
Geplaatst: 19 september 2011
Naam:
Joost, 36 jaar
Woonplaats:
Enter
Reisgezelschap:
Met het gezin (0 - 4 jaar)
Reisperiode:
augustus 2011
matig appartement achterstallig onderhoud
Achterstallig onderhoud aan het appartement, mega veel last van mieren,
en de schoonmakers moeten eerst een keer op cursus voor ze gaan schoonmaken
5.6
6.0
8.0
6.0
6.0
4.0
5.0
7.0
3.0
5.0
Geplaatst: 7 september 2011
Naam:
Job, 51 jaar
Woonplaats:
Middenmeer
Reisgezelschap:
Met het gezin (5 - 12 jaar)
Reisperiode:
augustus 2011
door animatieteam ideaal voor jonge gezinnen
ligging dicht bij winkels, waterpark,restaurants, haven en strand.Ideaal voor jonge gezinnen door animatieteam die overdag aquagym,waterpolo voor de kinderen en volwassenen, sjoelen en kidsclub, s 'avonds kinderdisco, karaoke en andere avondvoorstellingen.
De feitelijke Toeristiek informatie is al jarenlang een begrip in de reisbranche. Toeristiek onderzoekers reizen de hele wereld over om op locatie objectieve accommodatie- en bestemmingsinformatie te verzamelen. Iedere bezochte accommodatie en bestemming wordt uitvoerig onderzocht op verschillende onderdelen, die voor een vakantieganger van belang zijn.
De beste garantie voor objectief reisadvies.
De informatie op deze pagina is een samenvatting van de uitgebreide Toeristiek informatie. Toeristiek is onderdeel van TSi Solutions.
Kaart aparthotel Roc Lago Park
Javascript is required to view this map.
Bestemmingen in omgeving aparthotel Roc Lago Park
Lees meer over Cala'n Bosch
Wil je meer weten over Cala'n Bosch? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Cala'n Bosch.
Wil je meer weten over Menorca? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Menorca.
Wil je meer weten over Spanje? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Spanje.