Hotel met een waterhoofd t.o.v. de plaats Pueto Naos
Hotel is ± 20 jr oud en nodig aan een opknap beurt toe.
De keuken kan beter.
Personeel klant vriendelijk.
6.3
6.0
7.0
6.0
6.0
5.0
7.0
7.0
6.0
Geplaatst: 31 januari 2012
Naam:
Cornelia, 51 jaar
Woonplaats:
Dordrecht
Reisgezelschap:
Met partner (ouder dan 50 jaar)
Reisperiode:
januari 2012
goed verzorgd kwa hotel en appartementen, 6 keer per week schoonmaak. geweldig.
mooi hotel en mooie appartementen. direct zicht op zee, als je bij het zwembad zit, iedere avond iets te doen
8.3
8.0
9.0
8.0
8.0
8.0
9.0
8.0
Geplaatst: 12 januari 2012
Naam:
Piet, 66 jaar
Woonplaats:
Maasland
Reisgezelschap:
Met partner (ouder dan 50 jaar)
Reisperiode:
december 2011
goed hotel
Wij hadden hp geboekt en het diner buffet in hotel Sol was uitstekend. We hebben héérlijk gegeten
7.0
7.0
9.0
7.0
7.0
5.0
7.0
7.0
Geplaatst: 11 januari 2012
Naam:
Jan, 64 jaar
Woonplaats:
Roermond
Reisgezelschap:
Met partner (ouder dan 50 jaar)
Reisperiode:
januari 2012
Verslavend hoe je je daar thuisvoelt!
Voor een kerstvakantie een ideaal hotel direct aan zee. Ligt op het eiland wat uit het [koude!] midden. De kamers zijn royaal en met ruime bergmogelijkheid en voldoende groot balkon. Zicht op zee [keuze] en tuin met palmen is aan te bevelen.
De maaltijden in buffetvorm zijn voortreffelijk en het eetzaal -en keukenpersoneel is snel, voorkomend, warm en vriendelijk. Maak kok Manuel een aardig compliment en je wordt ongelooflijk in de watten gelegd.
Het hotel heeft een zwembad en ligt aan een zwart strand met leuke boulevard. Het hotel biedt wat vermaak maar wat is nu mooier dan de prachtige natuur [veel werelderfgoed] en de goede wandelmogelijkheden die La Palma zo uniek maken. Ideaal voor rustzoekers em natuurgenieters.
8.6
9.0
9.0
9.0
9.0
8.0
7.0
9.0
9.0
8.0
Geplaatst: 10 januari 2012
Naam:
Ans, 62 jaar
Woonplaats:
Amsterdam
Reisgezelschap:
Single
Reisperiode:
januari 2012
Geweldig hotel
Al vele jaren verblijf ik tijdens de kerst en oud en nieuw met veel plezier in dit hotel.
Al het personeel (van schoonmakers t/m directie) is service gericht en vriendelijk.
Elk jaar wordt je weer met open armen ontvangen en wordt er alles aan gedaan om je een fijn verblijf te bezorgen.
8.7
9.0
9.0
8.0
8.0
9.0
8.0
9.0
9.0
9.0
Geplaatst: 9 januari 2012
Naam:
Claus, 63 jaar
Woonplaats:
Hoofddorp
Reisgezelschap:
Met groep (vrienden/familie/collega's) (jonger dan 25 jaar, 25 - 50 jaar, ouder dan 50 jaar)
Reisperiode:
december 2011
Voor ieder wat wils
Gunstige ligging t.o.v. het strand en het centrum.
De feitelijke Toeristiek informatie is al jarenlang een begrip in de reisbranche. Toeristiek onderzoekers reizen de hele wereld over om op locatie objectieve accommodatie- en bestemmingsinformatie te verzamelen. Iedere bezochte accommodatie en bestemming wordt uitvoerig onderzocht op verschillende onderdelen, die voor een vakantieganger van belang zijn.
De beste garantie voor objectief reisadvies.
De informatie op deze pagina is een samenvatting van de uitgebreide Toeristiek informatie. Toeristiek is onderdeel van TSi Solutions.
Kaart hotel Sol La Palma (Puerto Naos)
Javascript is required to view this map.
Bestemmingen in omgeving hotel Sol La Palma (Puerto Naos)
Lees meer over Puerto Naos
Wil je meer weten over Puerto Naos? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Puerto Naos.
Wil je meer weten over La Palma? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in La Palma.
Wil je meer weten over Spanje? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Spanje.