Een relaxed hotel op een uitstekende ligging aan strand/zee. Links en rechts van het hotel prachtige zandduinen; heerlijk om te wandelen. Veel kitesurfers en andere watersporten, leuk om te zien! Hotel is schoon, eten is top en bediening/personeel zeer vriendelijk. Voor de rustzoeker een perfecte locatie!
Lees meerMooi hotel, direct aan het strand, in the middle of nowhere. Eten en drinken prima verzorgd. Vriendelijk personeel. Meer ingericht op gezinnen, tijdens mijn verblijf veelsl Duitse gezinnen. Mooie plek voor je rust, strand, zee en eindeloze strandwandelingen. Corralejo ligt op ongeveer 6 km.
Lees meerPrima hotel, schoon goed eten en een zeer mooi strand
Lees meerOf het nu de tuinman is, de receptie, het kamermeisje etc. Al het personeel is vriendelijk en behulpzaam.
Het type gasten voelt voor ons goed. Het enige wat jammer is dat het strand niet bij het hotel hoort! 's Avonds is er altijd muziek, geeft sfeer.
Uitstekend ontbijtbuffet en diner; vriendelijk personeel.
Lees meerDit was voor ons de tweede keer dat wij in dit hotel waren.
Opnieuw hebben wij enorm genoten van de prachtige ligging, het eten, het strand, de zwembaden, het uiterst correcte , vriendelijke personeel. Kortom, hier valt niets te klagen.
service is goede, doch het hotel is nodig aan een renovatie. Het is meer een slaapfabriek. de Gangen en kamers mogen wel een likje verf hebben.
Lees meerWas daar alleen.Door de ruimte om je heen (zie boven) ontdek je jezelf.
Max (°C)
Min (°C)
|
Wednesday
22-3
Bewolkt
![]() |
Thursday
23-3
Bewolkt
![]() |
Friday
24-3
Bewolkt
![]() |
Saturday
25-3
Bewolkt
![]() |
Sunday
26-3
Bewolkt
![]() |
Monday
27-3
Helder/Zonnig
![]() |
Tuesday
28-3
Helder/Zonnig
![]() |
Op deze pagina vind je informatie over Hotel Riu Palace Tres Islas in Corralejo, Fuerteventura.
Vakantiepanel.nl heeft 20 vakantie beoordelingen Riu Palace Tres Islas.
Lees wat andere vakantiegangers en experts van Hotel Riu Palace Tres Islas vinden en ga goed voorbereid op vakantie! Per reisgezelschap hebben we een overzicht gemaakt hoe hoog Hotel Riu Palace Tres Islas scoort:
Behalve de vakantiebeoordelingen Riu Palace Tres Islas vind je op deze pagina ook eventuele foto’s Riu Palace Tres Islas en het actuele weer Corralejo. Bekijk hier ook andere Hotels Corralejo of Hotels Fuerteventura. Op de pagina van Corralejo vind je vakantiebeoordelingen Corralejo en andere informatie over deze bestemming.
Wil jij een vakantie beoordeling Riu Palace Tres Islas achterlaten? Maak hier dan direct een vakantie beoordeling Riu Palace Tres Islas!
Als je houdt van een relaxte sfeer en een zeer goed hotel gelegen aan een prachtig strand/azuurblauwe zee, dan is dit RIU hotel een aanrader!
Mooie strandwandelingen maken direct vanuit het hotel. Corralejo leuke wandelbrstemming in anderhalf uur te belopen. Desgewenst terug met de bus: deze stopt voor het hotel of je neemt een taxi voor ongeveer 8 euro. Ook het eilandje Los Lobos is een aanrader. Vanuit Corralejo met een watertaxi te bereiken.
Huur een auto om het eiland te verkennen of gebruik het openbaar vervoer. Corralejo ligt op ongeveer 4 km. van het hotel.
Enkele malen gebruik maken van het alakart restaurand , niet te vaak omdat er maar een kaart is met drie keuze mogenlijk heden
Je kunt eenvoudig je favoriete accommodaties en bestemmingen bewaren. Interessante accommodatie of bestemming gevonden? Klik dan op bewaren. Vanuit je persoonlijke pagina kun je ze dan één voor één bekijken.