Mooie bungalow op een urbanisatie buiten Nerja, dus heerlijk rustig,met een fantastische uitzicht!
deze bungalow heeft een groot terras met een zitje en twee ligbedden.
en er is een gezamenlijk zwembad .
deze bungalow hebben wij gehuurd voor 13 dagen via makelaar Eurosur te Nerja.
wij zijn hier op deze urbanisatie voor de 4e keer , nu in een andere bungalow.
het was wel jammer dat het Wifi dat wij erbij gehuurd hadden ( 25 Euro )het de eerste dagen niet deed.
ook erg vreemd dat het beddengoed en de handdoeken niet werden verschoond in die dagen, dit waren wij niet gewend.
het schijnt dat het per bungalow en eigenaar aders geregeld is!
gelukkig was er een wasmachine aanwezig !
fijne bungalow met prachtig uitzicht over zee.
veel trappen te lopen voor ons geen probleem, wel als je slecht ter been bent.
jammer dat we veel last van de druivenrank hadden i.v.m. wurmpjes en blaadjes. buiten eten ging daarom niet.
zie boven, alleen veel trapjes te lopen, dus niet voor iemand die slecht ter been is.
Lees meerZie hierboven.
Jullie zijn veeleisend, ik heb hierboven voldoende informatie gegeven.
Fijn, schoon, volledig appartement.Service en contact zeer matig. Doen weinig moeite om te helpen bij bv. t.v.probleem.Omgeving heel veelzijdig op alle gebieden.
Lees meerin 10 min. van centrum af en strand goeie supermarkten
waar alles verkrijgbaar is gezellig stadje en omgeving
Afgelegen en zonder auto niet aan te raden. Strand via een steile weg te bereiken. Accomodatie is niet geschrikt voor mensen die slecht ter been zijn. Ook veel trappen naar appartement en zwembad.
Lees meerlader del mar is een mooi park. De bungalows zijn groot, schoon en luxe uitgevoerd met een prachtig onderzoek.
De tuinen zijn prachtig. Voor mensen die slecht ter been zijn of een hekel hebben aan trappen lopen is dit park niet geschikt. Ook moet je een auto hebben, omdat het centrum en winkels niet op loopafstand is. Verder is er geen service, dus ook geen slechte.
Door het niveau verschil in de bungalows en de vele trappen op het park is het park ook minder geschikt voor kleine kinderen
Max (°C)
Min (°C)
|
Saturday
10-6
Helder/Zonnig
![]() |
Sunday
11-6
Helder/Zonnig
![]() |
Monday
12-6
Bewolkt
![]() |
Tuesday
13-6
Onweer
![]() |
Wednesday
14-6
Helder/Zonnig
![]() |
Thursday
15-6
Helder/Zonnig
![]() |
Friday
16-6
Helder/Zonnig
![]() |
Op deze pagina vind je informatie over Appartement Ladera Del Mar in Nerja, Costa Del Sol.
Vakantiepanel.nl heeft 10 vakantie beoordelingen Ladera Del Mar.
Lees wat andere vakantiegangers en experts van Appartement Ladera Del Mar vinden en ga goed voorbereid op vakantie! Per reisgezelschap hebben we een overzicht gemaakt hoe hoog Appartement Ladera Del Mar scoort:
Behalve de vakantiebeoordelingen Ladera Del Mar vind je op deze pagina ook eventuele foto’s Ladera Del Mar en het actuele weer Nerja. Bekijk hier ook andere Appartements Nerja of Appartements Costa Del Sol. Op de pagina van Nerja vind je vakantiebeoordelingen Nerja en andere informatie over deze bestemming.
Wil jij een vakantie beoordeling Ladera Del Mar achterlaten? Maak hier dan direct een vakantie beoordeling Ladera Del Mar!
een auto is wel een aanrader, sommige bungalows hebben veel trappen , dus niet geschikt voor mensen die slecht te been zijn! Nerja zelf is een heel leuk gezellig stadje, veel barretjes, restaurantjes, en winkeltjes. de lekkerste "koffie con leche" heb je bij restaurant " Bamboe" er zijn verschillende grote supermarkten waaronder de Lidl. verse aardbeien koop je gewoon langs de weg , heerlijk!!!! TIP: zet je auto op een (zanderige) parkeer plaats bij het strand en loop over het strand naar het dorp, +/- 20 minuten.
informeer bij de reis organisatie naar de route beschrijving en een sleutel van de accomodatie!!!
Je kunt eenvoudig je favoriete accommodaties en bestemmingen bewaren. Interessante accommodatie of bestemming gevonden? Klik dan op bewaren. Vanuit je persoonlijke pagina kun je ze dan één voor één bekijken.