Leuke bestemming. Vrij klein eiland. Paar dagen is voldoende.
De accommodatie is prima. Voor de strandbungalows betaal je de helft van de waterbungalows. Waterbungalow zou ik alleen boeken voor bijv. een honeymoon. De rest van de dag ben je buiten.
Klein zwembad waar ik niemand in heb zien zwemmen.
Is ook niet nodig, want de zee is super!
Haaien, manta's en een schildpad gezien met snorkelen.
op het eiland Thulhagiri, in het zuidelijk deel van het Noord-Male Atol op ca. 11km van het vliegveld Hulule. Het eiland is ca. 230m lang en 180m breed
De feitelijke Toeristiek informatie is al jarenlang een begrip in de reisbranche. Toeristiek onderzoekers reizen de hele wereld over om op locatie objectieve accommodatie- en bestemmingsinformatie te verzamelen. Iedere bezochte accommodatie en bestemming wordt uitvoerig onderzocht op verschillende onderdelen, die voor een vakantieganger van belang zijn.
De beste garantie voor objectief reisadvies.
De informatie op deze pagina is een samenvatting van de uitgebreide Toeristiek informatie. Toeristiek is onderdeel van TSi Solutions.
Kaart hotel Thulhagiri Island Resort
Javascript is required to view this map.
Bestemmingen in omgeving hotel Thulhagiri Island Resort
Lees meer over Thulhagiri
Wil je meer weten over Thulhagiri? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Thulhagiri.
Wil je meer weten over Noord-Malé Atol? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Noord-Malé Atol.
Wil je meer weten over Malediven? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Malediven.