De kamers van dit hotel zijn in een apart gebouw en zijn eenvoudig maar prima in orde.
De kamer was schoon en de badkamer ook.
Vanaf het hotel is het slechts 500 meter lopen naar het centrum.
Wat niet op de website stond vermeld is dat er nog parkeergeld betaald dient te worden van €17,- per nacht.
Ontbijt was ook goed, genoeg keuze. Wij denken dat dit hotel goed is voor mensen die tevreden zijn met een simpele kamer en een goed ontbijt maar toch voor een redelijke prijs dicht in het centrum wil zitten.
6.7
7.0
9.0
7.0
7.0
4.0
7.0
6.0
Geplaatst: 4 januari 2012
Naam:
Daisy, 27 jaar
Woonplaats:
's-Hertogenbosch
Reisgezelschap:
Met groep (vrienden/familie/collega's) (25 - 50 jaar, ouder dan 50 jaar), Met een vriend(in)/familielid/collega
Reisperiode:
mei 2011
Eenvoudig, netjes
Prijs/kwaliteit is niet juist. Vond het veel geld voor relatief kleine kamers. Alles was wel schoon en netjes, dus dat was goed.
5.7
7.0
8.0
5.0
7.0
5.0
3.0
5.0
8.0
3.0
Geplaatst: 10 mei 2011
Naam:
Max, 38 jaar
Woonplaats:
Heerenveen
Reisgezelschap:
Met partner
Reisperiode:
februari 2011
goed hotel!
7.9
8.0
8.0
7.0
7.0
8.0
8.0
9.0
Geplaatst: 19 maart 2011
Naam:
Neeltje, 27 jaar
Woonplaats:
Krimpen aan den IJssel
Reisgezelschap:
Single
Reisperiode:
december 2010
Prijs/kwaliteitverhouding.
Schoon hotel, interieur beetje ouderwets= geel met bruin.
Dit hotel is een aanrader in de winter als het rustig is, qua gasten, anders wordt de ontbijtzaal als snel te klein kan ik me zo indenken.
Personeel receptie erg aardig en behulpzaam.
Personeel in de ontbijtzaal, op een vrouw na, vriendelijk en behulpzaam.
8.0
7.0
10
8.0
7.0
7.0
9.0
8.0
Geplaatst: 27 december 2010
Naam:
Dina, 28 jaar
Woonplaats:
Hasselt
Reisgezelschap:
Met partner
Reisperiode:
augustus 2010
Super hotel
7.5
7.0
8.0
8.0
7.0
7.0
8.0
Geplaatst: 8 september 2010
Naam:
Remco
Reisgezelschap:
Met groep (vrienden/familie/collega's)
Reisperiode:
januari 2010
Ik heb een heerlijke vakantie gehad.
Ik vond het alleen jammer dat men vrijwel alleen Frans sprak.
In een hotel zou je toch ook met Engels of Duits terecht moeten kunnen.
De feitelijke Toeristiek informatie is al jarenlang een begrip in de reisbranche. Toeristiek onderzoekers reizen de hele wereld over om op locatie objectieve accommodatie- en bestemmingsinformatie te verzamelen. Iedere bezochte accommodatie en bestemming wordt uitvoerig onderzocht op verschillende onderdelen, die voor een vakantieganger van belang zijn.
De beste garantie voor objectief reisadvies.
De informatie op deze pagina is een samenvatting van de uitgebreide Toeristiek informatie. Toeristiek is onderdeel van TSi Solutions.
Kaart hotel Parc Belle-Vue
Javascript is required to view this map.
Bestemmingen in omgeving hotel Parc Belle-Vue
Lees meer over Luxemburg
Wil je meer weten over Luxemburg? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Luxemburg.
Wil je meer weten over Hart van 't Goedland? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Hart van 't Goedland.
Wil je meer weten over Luxemburg? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Luxemburg.