Asterias Village Resort reviews

8,7
Fantastisch
5 reviews
99% beveelt ons aan

Toelichting reviews

Fantastisch
47%
Goed
53%
Gemiddeld
0%
Matig
0%
Slecht
0%
8,1
Locatie
7,1
Kindvriendelijk
9,6
Hygiëne
7,8
Faciliteiten
6,0
Animatie
8,0
Decoratie
8,0
Eten en drinken
9,6
Personeel
8,1
Slaapcomfort
8,6
Prijs/Kwaliteit

Beoordelingen (5)

Sorteer
0 - 5 van 5 reviews
L. Dijkema
Laatst bijgewerkt: 15 juni 2023
Geverifieerd
8,0

Fijn plekje

We hadden een studio/ appartement gehuurd. Wel een klim om boven bij de doorgaande weg te komen maar dat was bekend. Schoon, netjes en enorm vriendelijk personeel. Mooi zwembad. De dorpjes zijn leuk maar bestaan bijna alleen uit tavernes en restaurantjes.

Hr. R. Lalieu
Laatst bijgewerkt: 4 september 2022
Geverifieerd
10

Geen toelichting bij de review gegeven

Anoniem
Laatst bijgewerkt: 30 april 2022
8,0

Heerlijk voor weekje

Asterias village is een appartementencomplex met een prachtig uuitzcht over chersonnisos. Aan de ene kant bergen aan de andere kant zee. Piskopiano is klein dorpje met leuke eettentjes. Erg ligt een supermarkt dichtbij en een kerkje. Een dorpje verder Koutouloufari heeft ook eeen bakker. Mooi groot xwembad met kinderbad en jacuzzi. Voor kinderen in april nog weinig te beleven. Er is dan nog geen animatie. Wel een speeltuin. Appartementen zijn te bereiken door trappen. Voor de mensen doe minder te been zijn niet geschilkt. Er zijn geen liften. Verder wordt er iedere dag schoongemaakt en zijn de appartementen groot. Het weer was fantastisch.

Anoniem
Laatst bijgewerkt: 15 oktober 2016
9,0

Gezellig complex...mooi uitzicht..prachtig zwembad..appartementen iets gedateerd..maar alles voorhanden wat nodig is..bedden aan de harde kant.. ontbijt mag wat uitgebreider..geen broodjes..! Vriendelijk personeel... De trappen zijn talrijk...alleen voor de goed ter been mensen te doen.

Anoniem
Laatst bijgewerkt: 14 oktober 2016
9,0

Geweldige plaats om lekker in de zon te genieten van je vakantie

Je kunt hier lekker tot rust komen Zeer gezellige bar/pool waar je rustig op een strandbedje kunt genieten van de zon En in de omgeving voldoende goede eetgelegenheden om te genieten van de Griekse keuken

Foto's van klanten