Super hotel zeer vriendelijk personeel
mooie zwembaden. Uitstekende ligging kwartiertje lopen naar stadje naama bay, strand slechts oversteken dit is prima!
Grotere stad; Old market voor paar euro met de taxi
Mindere punten;
Animatie erg ingesteld op russen,
eten laat veel te wensen over dit vonden wij erg jammer.
Totaal geen fruit enkel een banaan, sinaasappel en dadels
Strand bereikbaar via Sonesta Beach 5 min lopen of shuttelbus. Eten goed maar niet veel variatie. 80% Russen in heel Sharm el Sheilk. Volgens de hostess heb je er geen last van.Veel meer last in het park van van de overkant van de arabieren en buiten het park van de Egyptenaren zelf. Zeer irritant volk.
Lees meergoed hotel,aardig personeel,mooie kamers,gezellige zwembaden,heerlijk wellnesscentrum,strand aan de overkant alleen het eten is wat minder geworden door de vele russen die daar heel voordelig verblijven.
Lees meerUitstekend geschikt om met het hele gezin te verblijven: voor ieder wat wils.
Lees meerHet resort kent een mooie bouwstijl en een prachtig aangelegd terrein, een prima keuken en uitzonderlijk vriendelijk personeel. Ook veel Oost Europeanen die geen enkele overlast bezorgen
Lees meerHet personeel is zeer behulpzaam, maar is continu bezig fooi te krijgen. Eten is matig, lauw, eentonig.
Douchewater is lauw / koud.
Electrische voorzieningen zijn gevaarlijk.
Brandbeveiliging is niet in orde.
Amateuristisch personeel, niet gekwalificeerd.
Sonesta club doet haar uiterste best om het resort tip top in orde te houden. Er hangt een hele prettige sfeer in het resort. In tegenstelling tot wat er vaak gezegd wordt, hebben wij totaal geen last gehad van 'russen' in het resort. Het is een multicultureel resort waar iedereen elkaar laat genieten van een relaxte vakantie. Het eten is best divers. Alleen de snack 's avonds is tegenvallend. Al met al een aanrader!
Lees meerLeuk hotel, erg vriendelijk personeel. Weinig Nederlanders vergeleken met Italianen en Russen in augustus. Het is wel een stukje lopen naar het strand bij 40c. Eten is goed, wel vaak hetzelfde.
Lees meer
Max (°C)
Min (°C)
|
Sunday
4-6
Bewolkt
![]() |
Monday
5-6
Bewolkt
![]() |
Tuesday
6-6
Bewolkt
![]() |
Wednesday
7-6
Bewolkt
![]() |
Thursday
8-6
Bewolkt
![]() |
Friday
9-6
Bewolkt
![]() |
Saturday
10-6
Bewolkt
![]() |
Op deze pagina vind je informatie over Hotel Sonesta Club Sharm El Sheikh in Sharm El Sheikh, Rode Zee.
Vakantiepanel.nl heeft 45 vakantie beoordelingen Sonesta Club Sharm El Sheikh.
Lees wat andere vakantiegangers en experts van Hotel Sonesta Club Sharm El Sheikh vinden en ga goed voorbereid op vakantie! Per reisgezelschap hebben we een overzicht gemaakt hoe hoog Hotel Sonesta Club Sharm El Sheikh scoort:
Behalve de vakantiebeoordelingen Sonesta Club Sharm El Sheikh vind je op deze pagina ook eventuele foto’s Sonesta Club Sharm El Sheikh en het actuele weer Sharm El Sheikh. Bekijk hier ook andere Hotels Sharm El Sheikh of Hotels Rode Zee. Op de pagina van Sharm El Sheikh vind je vakantiebeoordelingen Sharm El Sheikh en andere informatie over deze bestemming.
Wil jij een vakantie beoordeling Sonesta Club Sharm El Sheikh achterlaten? Maak hier dan direct een vakantie beoordeling Sonesta Club Sharm El Sheikh!
Hotel is prima, maar simpel kwa opzet. Wij zouden zeker nog een keer terug gaan maar dan op basis van logies. Dit omdat wij het eten minder vonden en in de stad het eten heerlijk is en voor de prijs hoef je het niet te laten
Een apart 'eiland' in het restaurant voor vergetariërs. Nu was het vaak onduidelijk, moest het steeds gevraagd worden. Werd keurig antwoord gegeven, maar op een gegeven moment ben je het zat om wéér te vragen.
ga af en toe is heerlijk uiteten in het centrum en maak een mooie snorkeltrip met de boot echt de moeite waard.
Je kunt eenvoudig je favoriete accommodaties en bestemmingen bewaren. Interessante accommodatie of bestemming gevonden? Klik dan op bewaren. Vanuit je persoonlijke pagina kun je ze dan één voor één bekijken.