Met het gezin (0 - 4 jaar, 5 - 12 jaar), Met groep (vrienden/familie/collega's) (ouder dan 50 jaar)
Reisperiode:
december 2011
Goed hotel met vriendelijk personeel
24 uur per dag een dokter op het park waren we heel blij mee
heel vriendelijk personeel
7.4
8.0
8.0
7.0
8.0
7.0
5.0
7.0
8.0
8.0
8.0
Geplaatst: 13 januari 2012
Naam:
Saskia, 46 jaar
Woonplaats:
Zaandijk
Reisgezelschap:
Met partner (25 - 50 jaar)
Reisperiode:
december 2011
Erg verouderd en zeker geen 5 sterren.
Erg verouderd hotel. Strand is erg mooi aangelegd met een mooi rif aan zee. Personeel over het algemeen behulpzaam en aardig. Eten is erg matig, smaakloos en weinig fantasie. Bier is bijna alcoholvrij en net slootwater, wijn kost na 22.00 uur € 5,- per glas. Voor water op de kamer moet apart worden betaald. A la carte eten kost ongeveer 15-20 euro per persoon extra. Veel vuil langs de paden. De duik/snorkelexcursie was erg goed, en het eten op de boot ook voortreffelijk.
Het oudjaars diner was beter, maar de avond zelf viel erg tegen.
Door de contacten met andere Nederlanders en Engelsen hebben we het erg gezellig gehad maar voor ons nooit meer een Dreams hotel.
5.0
6.0
7.0
7.0
3.0
6.0
2.0
7.0
5.0
2.0
Geplaatst: 7 januari 2012
Naam:
Kish, 51 jaar
Woonplaats:
Prashad
Reisgezelschap:
Met een vriend(in)/familielid/collega
Reisperiode:
december 2011
Slechte prijs/kwaliteit verhouding
Gelukkig was het mooi weer.
Dit was zeker geen 5 ster hotel. wellicht 2 sterren.
Service was ronduit slecht, eten matig en niet warm, kamer die niet schoon was.
Ik ben zeer ontevreden over, gelukkig hadden wij veel zon!
4.3
4.0
7.0
4.0
4.0
4.0
3.0
4.0
Geplaatst: 2 januari 2012
Naam:
Louis, 51 jaar
Woonplaats:
DenBosch
Reisgezelschap:
Met groep (vrienden/familie/collega's) (25 - 50 jaar)
Reisperiode:
september 2009
Paradijsje op aarde hier ben je lekker even weg
Dream Beach resort is een paradijs op aarde zeer mooie koraalrif om te snorkelen en goed eten veel keus en variatie
8.4
8.0
8.0
9.0
9.0
9.0
10
8.0
8.0
7.0
8.0
Geplaatst: 14 december 2011
Naam:
Ronald, 30 jaar
Woonplaats:
Ede
Reisgezelschap:
Single
Reisperiode:
juni 2011
Fantastisch hotel, gastvrij centraal gelegen, helemaal top
Eten was niet top, maar dat is super opgelost, vriendelijk personeel
8.3
8.0
9.0
8.0
8.0
8.0
8.0
9.0
8.0
9.0
Geplaatst: 13 december 2011
Naam:
Trudy, 53 jaar
Woonplaats:
Hoogmade
Reisgezelschap:
Met het gezin (13+ jaar)
Reisperiode:
oktober 2011
Heel gezellig en leuk Hotel
Hotel heel goed. eten heel lekker, een beetje eenzijdig. vriendelijk personeel. wc en badkamer werden schoongemaakt
met dettol.al met al een hele leuke vakantie gehad.
De feitelijke Toeristiek informatie is al jarenlang een begrip in de reisbranche. Toeristiek onderzoekers reizen de hele wereld over om op locatie objectieve accommodatie- en bestemmingsinformatie te verzamelen. Iedere bezochte accommodatie en bestemming wordt uitvoerig onderzocht op verschillende onderdelen, die voor een vakantieganger van belang zijn.
De beste garantie voor objectief reisadvies.
De informatie op deze pagina is een samenvatting van de uitgebreide Toeristiek informatie. Toeristiek is onderdeel van TSi Solutions.
Kaart hotel Dreams Beach Resort
Javascript is required to view this map.
Bestemmingen in omgeving hotel Dreams Beach Resort
Lees meer over Sharm el Sheikh
Wil je meer weten over Sharm el Sheikh? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Sharm el Sheikh.
Wil je meer weten over Egyptische Rode Zeekust? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Egyptische Rode Zeekust.
Wil je meer weten over Egypte? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Egypte.