Met groep (vrienden/familie/collega's) (25 - 50 jaar)
Reisperiode:
oktober 2011
Fijn hotel voor oudere als voor gezinnen met kinderen
Ik heb dit hotel bezocht tijdens mijn studiereis naar Egypte. En persoonlijk vond ik dit hotel wel erg leuk het is een prima hotel en er is genoeg te doen in het hotel zelf en daarnaast heb je ook de mogelijkheid om excursies te boeken.( dit kun je het beste doen bij de reisleiding van de reisorganisatie waar je geboekt hebt om problemen te kunnen voorkomen)
7.1
8.0
7.0
7.0
7.0
7.0
7.0
7.0
7.0
7.0
7.0
Geplaatst: 30 december 2011
Naam:
Anja, 53 jaar
Woonplaats:
Zwijndrecht
Reisgezelschap:
Met partner (ouder dan 50 jaar)
Reisperiode:
december 2011
vriendelijk hotel
beetje gedateerd, maar wel heel leuk gebouwd hotel. Je kunt dwalen door de straatjes van een Arabisch dorp. Het personeel is TOP! Niets is te veel gevraagd. Beslist een aanrader als je niet van hele grote massa-hotels houdt. Wij zijn voor de 2e keer geweest en komen zeker terug!
7.4
7.0
8.0
7.0
7.0
6.0
7.0
10
7.0
8.0
Geplaatst: 30 december 2011
Naam:
Rita, 71 jaar
Woonplaats:
Baarn
Reisgezelschap:
Met een vriend(in)/familielid/collega
Reisperiode:
december 2011
zeer goed en gezellig hotel en geweldig personeel
zeer slechte weg van hotel naar de weg.Zeker voor oudere mensen zo als wij.Verder geen opmerkingen.
8.3
8.0
8.0
9.0
8.0
9.0
7.0
9.0
Geplaatst: 26 december 2011
Naam:
Ben, 65 jaar
Woonplaats:
Veenendaal
Reisgezelschap:
Met groep (vrienden/familie/collega's) (ouder dan 50 jaar)
Reisperiode:
december 2011
Fijn hotel, mooie ligging, lekker weer, maar de Egyptenaren.......
Kamers prima, jammer dat er geen gewone stoelen staan.
Hygiëne w.b. meubilair in restaurants onder de maat: tevens achterstallig onderhoud.
Personeel huishoudelijk is prima, in restaurants en wellnescentre lopen een aantal vervelende, quasi humoristische flauwerds.
6.7
7.0
8.0
8.0
8.0
8.0
6.0
5.0
5.0
5.0
Geplaatst: 12 december 2011
Naam:
Aleida, 71 jaar
Woonplaats:
Deventer
Reisgezelschap:
Single
Reisperiode:
november 2011
Geweldig hotel
Geweldig resort in alle opzichten, zeker voor herhaling vatbaar.
8.4
8.0
8.0
8.0
8.0
10
7.0
7.0
10
10
8.0
Geplaatst: 26 november 2011
Naam:
Anita, 44 jaar
Woonplaats:
Dirkshorn
Reisgezelschap:
Met partner (ouder dan 50 jaar)
Reisperiode:
november 2011
Leuk hotel; heerlijk eten vriendelijk personeel en veel faciliteiten
Hartstikke leuk hotel.
Meerdere zwembaden, ook voor kleine kinderen heel ideaal en ook aan het strand.
Dus je kan alle kanten op.
Het hotel kent meerdere restaurants, een grilroom, waar een heel uitgebreid assortiment aan eten is en het italiaans restaurant.
Ook erg lekker met vers gemaakte piza's.
Dus ronduit heerlijk.
Op het terrein is 1 leuke bar waar ze diverse (all-in) coctails maken. Erg lekker.
De kamers zijn ruim van opzet. Vraag wel, indien gewenst, om een tweepersoonsbed. Waren wij vergeten.
Eén minpuntje...bij het eten liggen allemaal lepels.
De feitelijke Toeristiek informatie is al jarenlang een begrip in de reisbranche. Toeristiek onderzoekers reizen de hele wereld over om op locatie objectieve accommodatie- en bestemmingsinformatie te verzamelen. Iedere bezochte accommodatie en bestemming wordt uitvoerig onderzocht op verschillende onderdelen, die voor een vakantieganger van belang zijn.
De beste garantie voor objectief reisadvies.
De informatie op deze pagina is een samenvatting van de uitgebreide Toeristiek informatie. Toeristiek is onderdeel van TSi Solutions.
Kaart hotel Arabella Azur Resort
Javascript is required to view this map.
Bestemmingen in omgeving hotel Arabella Azur Resort
Lees meer over Hurghada
Wil je meer weten over Hurghada? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Hurghada.
Wil je meer weten over Egyptische Rode Zeekust? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Egyptische Rode Zeekust.
Wil je meer weten over Egypte? Wij hebben beoordelingen van vakantiegangers en Experts, toeristiek informatie en tips. Ook zie je eenvoudig welke accommodaties er allemaal zijn in Egypte.